Dětské zdravotní středisko v Kunžaku

Žádám všechny rodiče, aby si na webových stránkách Dětského zdravotního střediska Kunžak, odkaz zde přečetli aktuální informace.

Pokud by někdo z Vás věděl o vhodné paní doktorce či panu doktorovi z praxe, sdělte prosím informace zde nabídka volného obdvodu

Velice děkuji za spolupráci.

Žádám rodiče, aby si přečetli přílohu: Pravidla pobytu v MŠ
                                                         Desatero pro rodiče

Distanční výuka v mateřské škole

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká. Vzdělávací nabídka (tematické pracovní listy, básničky, písničky aj.) Vám bude poskytována písemnou formou a zde na stránkách v odkazu PŘEDŠKOLÁK.

Proto prosíme sledujte aktuality, prostřednictvím kterých budete informováni o případném zahájení distanční výuky a o způsobu, jakým bude probíhat! Pevně věříme, že se s dětmi budeme moci setkávat osobně co nejdéle, ideálně pořád!

Onemocnění dětí a Covid-19

Doporučený postup OSPDL ČLS JEP k managementuuakutních onemocněnív průběhu pandemie COVID19určeno pro školy a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče)

viz. příloha: Metodický postup - Covid 19

Všem rodičů byla rozdána během měsíce září brožura s názvem
"Onemocnění dětí předškolního věku - Kdy do školky ANO, kdy NE?"

Metodický postup Covid-19

přílohapříloha

Opatření od 10.9.2020

Žádáme rodiče,