Školková pravidla pro dospěláky

Maminko a tatínku, prosím...

• Přiveď mě do školky a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.
  • Pokud nebudete stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.
  • Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě víc smutno.
  • Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný, nakazil bych kamarády, celý den bych tam proplakal a paní učitelka by Vám stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.
  • Nedávejte mi potají do kapsičky ani s sebou do školky sladkosti, ve školce mají pro nás sladké svačinky, které jsou pro nás vhodné.
  • Když budu mít narozeniny, můžeme bonbónky donést, rozdělím se s kamarády a společně to oslavíme
  • Čtěte pozorně informace na nástěnce webových stránkách školky, abyste na nic důležitého nezapomněli.
  • Buďte upřímní a nezapomeňte paní učitelkám sdělit všechny důležité informace, změny, které by měly vědět.
  • Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.