logotyp
Login

PŘEDŠKOLÁK

Povinná předškolní docházka

Milí rodiče,
distanční výuka se dle Školského zákona povinně vztahuje i na děti mateřských škol, pro které je předškolní vzdělávání povinné (děti ve věku 5-7 let, které v září 2021 nastoupí do ZŠ.

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká.

Inspirace pro volnou chvíli

Zdravíme všechny předškoláky a jejich rodiče. Během měsíce října jsme rozdali předškolákům složku s pracovními listy a dalšími "úkoly". Hodně dětí už nám hlásí, že mají úkoly hotové. Velmi nás to těší a chválíme Vás všechny i rodiče. Zde na stránkách jsme se rozhodli pro děti zavést jejich vlastní "sloupek".  Budete zde mít možnost načerpat inspiraci na hry, básničky, písničky. Každý týden sem budeme vkládat nové příspěvky, podle aktuálních témat, které děti zrovna mají v mateřské škole. Věřím, že se doba brzy zlepší a budeme moci být zase všichni spolu.


Pokud byste měli zájem o vytisknutí pracovních listů, napiště mi sms zprávu, nebo mail, po domluvě Vám vše připravím.


Sněhuláci

Tento a přístí týden jsme pro Vás připravili téma SNĚHULÁCI.
Inspirace pro sněhulákové domácí tvoření najdete např. na PINTERESTU ZDE
Přeji Vám i dětem spoustu zimního radování.
Dobešová Veronika

POSLEDNÍ AKTUALITA

Praktické odkazy

ZŠ SNW Kunžak

obrázek

Obec Kunžak

obrázek
Obec Kunžak spolu s místními částmi Kaproun, Mosty, Suchdol, Terezín, Valtínov a Zvůle leží uprostřed křižovatky cest na Jindřichův Hradec, Dačice a Telč v turisticky atraktivní oblasti Česká Kanada – v kraji lesů a rybníků.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů

Created by © 2017 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign