Základní škola SNW Kunžak

Přechod dětí z mateřské do základní školy je pro ně důležitým okamžikem v životě, a proto se ve spolupráci se základní školou snažíme budoucím školákům tento krok usnadnit. Jedním z našich krátkodobých cílů pro tento školní rok je: aktivně spolupracovat se základní školou ve prospěch dítěte a společně tak podporovat a posilovat jeho všestranný rozvoj. Vhodnými aktivitami chceme přiblížit dětem prostředí základní školy natolik, že při oficiálním nástupu do 1. třídy již přicházejí na známá místa a jsou tak maximálně zredukovány problémy adaptace. K zápisu do základní školy jsou pravidelně zvány i učitelky z mateřské školy. Ceníme si toho, že se děti z naší školky mohou účastnit společných akcí pořádaných základní školou.