Projekty, granty

OP JAK

OP JAKOd září 2022 MŠ Kunžak čerpá finanční prostředky z programu OP JAK. Finanční prostředky budou použity na personální podporu v MŠ - školní asistent, DVPP - další vzdělávání pedagogických pracovníků a odpoborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ. Celková částka finančních prostředků na vybranné aktivity činí 488 169 Kč.

My v tom jihočechy nenecháme

My v tom jihočechy nenechámeMateřská škola Kunžak se zapojila do programu My v tom jihočechy nenecháme. Rodiče měli možnost podat své žádosti do 31.1.2023. Celková dotace, kterou schválilo Zastupitelstvo Jihočeského kraje činí 43 987 Kč. Finanční prostředky budou žadatelům (zákonným zástpcům dětí) rozděleny v souladu s pokyny poskytovatele.

Digitalizujeme školu

Digitalizujeme školuV Rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti. Mateřská škola byla podpořena částkou 51 200 Kč.

Bronzový certifikát - Ekoškola

Bronzový certifikát - EkoškolaMateřská škola Kunžak splnila všechny podmínky pro získání certifikace Bronzová cesta a získala meziárodní certifikaci platnou na tříleté období.

Realizace zahrady v MŠ

Realizace zahrady v MŠMateřská škola Kunžak ve spolupráci s obcí Kunžak získala na jaře v roce 2020 grant z Fondu životního prostředí ČR na vybudování přírodní zahrady převážně naučného charakteru.

Rodiče Vítáni!

EkoškolaV letošním školním roce jsme součástí mezinárodního programu EKOŠKOLA.