logotyp

Aktuality

Dětské zdravotní středisko v Kunžaku

Žádám všechny rodiče, aby si na webových stránkách Dětského zdravotního střediska Kunžak, odkaz zde přečetli aktuální informace.

Pokud by někdo z Vás věděl o vhodné paní doktorce či panu doktorovi z praxe, sdělte prosím informace zde nabídka volného obdvodu

Velice děkuji za spolupráci.


Informace pro rodiče

Žádám rodiče, aby si přečetli přílohu: Pravidla pobytu v MŠ
                                                         Desatero pro rodiče

Distanční výuka v mateřské škole

Milí rodiče,
distanční výuka se dle Školského zákona povinně vztahuje i na děti mateřských škol, pro které je předškolní vzdělávání povinné (děti ve věku 5-7 let, které v září 2021 nastoupí do ZŠ.

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká. Vzdělávací nabídka (tematické pracovní listy, básničky, písničky aj.) Vám bude poskytována písemnou formou a zde na stránkách v odkazu PŘEDŠKOLÁK.

Proto prosíme sledujte aktuality, prostřednictvím kterých budete informováni o případném zahájení distanční výuky a o způsobu, jakým bude probíhat! Pevně věříme, že se s dětmi budeme moci setkávat osobně co nejdéle, ideálně pořád!

Onemocnění dětí a Covid-19

Doporučený postup OSPDL ČLS JEP k managementuuakutních onemocněnív průběhu pandemie COVID19určeno pro školy a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče)

viz. příloha: Metodický postup - Covid 19

Všem rodičů byla rozdána během měsíce září brožura s názvem
"Onemocnění dětí předškolního věku - Kdy do školky ANO, kdy NE?"

Metodický postup Covid-19

přílohapříloha

Opatření od 10.9.2020

Žádáme rodiče,
aby při pohybu ve vnitřních prostorách mateřské školy
měli zakrytý nos i ústa.

Děkujeme

Ošetřovné

Milí rodiče, pokud budete žádat o ošetřovné z důvodů uzavření mateřské školy (týká se pouze rodičů dětí, které měly nařízenou karanténu od KHS). Veškeré nové informace naleznete na stránkách www.cssz.cz

POSLEDNÍ AKTUALITA

Praktické odkazy

ZŠ SNW Kunžak

obrázek

Obec Kunžak

obrázek
Obec Kunžak spolu s místními částmi Kaproun, Mosty, Suchdol, Terezín, Valtínov a Zvůle leží uprostřed křižovatky cest na Jindřichův Hradec, Dačice a Telč v turisticky atraktivní oblasti Česká Kanada – v kraji lesů a rybníků.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů

Created by © 2017 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign