Předškolák

Povinná předškolní docházka

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká.

iŠkolička

pro lepší přípravu předškolních dětí na vstup do první třídy, k doplnění a zpestření distanční výuky Vám nabízím možnost využít aplikaci iŠkolička z programu Barevné kamínky.
Vše je zdarma, přihlašovací údaje jsem Vám poslala v SMS.

Děti program Barevné kamínky znají, mnohé s ním umí pracovat. Společně s paní učitelkou ho využívají při výuce, ranních či řízených hrách na interaktivní tabuli. Pro děti jsou aktivované tyto interaktivní programy Písmáčkovy úkoly, Březen, Les, Zvířátka na statku a Volné scény k mimořádné situaci. Po rozkliknutí určitého programu, klikněte vždy nejprve na žlutého smajlíka,on Vám i dětem vysvětlí následující úkol. Každý program je rozmanitý, nabízí spoustu her, úkolů, písniček, celá nabídka se zobrazí rozkliknutím menu nabídky (tzn. čtyři čárky pod sebou). Věřím, že práce v programu iŠkolička přinese dětem radost a mnoho nových vědomostí. Program je aktivován na rok, do března 2022. Budu ráda za zpětnou vazbu, jestli program využíváte, nebo v případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Veškeré informace k instalaci iŠkoličky naleznete v příloze:
POSTUP K ZOBRAZENÍ

Created by © 2017 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign