Seznam přijatých dětí pro školní rok 2022/2023

Příloha, seznam přijatých dětí pod registr. číslyPříloha, seznam přijatých dětí pod registr. čísly

Зарахування в дитячий садок для дітей з України

Для дітей, які народилися з 1 вересня 2016 року по 31.8.2019 року з українським громадянством, кінцевий термін зарахування встановлюється 22 червня 2022 року. Якщо ваша дитина народилася в період з 1.9.2016 по 31.8.2017, дошкільна освіта буде для нього обов'язковою в 2022/2023 навчальному році. Записати його в дитячий садок в цю дату необхідно.

Ви отримаєте необхідні документи для зарахування в дитячий садок, візьмете з собою тільки свідоцтво про народження дитини.

Plánované akce, jaro 2022

Plánované akce, informace pro rodiče

• 27.4.2022 návštěva ZD Kunžak
  • zápis do MŠ 3.5 a 4.5. 2022, více info na webu MŠ
  • 5.5.2022 třídní a jarní fotografování
  • 11.5.2022 výlet do Robinson parku
  • 17.5.2022 zpívání pro seniory v domě s pečovatelskou službou
  • 20.5. dopoledne na fotbalovém hřišti, různé hry a soutěže
  • Třídní besídky
  • Modrásci 24.5. (úterý), od 15.00 hod.
  • Žluťásci 25.5. (středa), od 15:00 hod.
  • Zeleňásci 27.5. (pátek), od 14:30 hod.
  • 9.5.2022 Dopravní soutěž v JH, vybrané děti
  • 13.6.2022 výlet do Planetária v JH předškoláci, cena 50 Kč
  • 16.6. 2022 od 15:30 pasování školáků, divadlo Divoloď
  • 17.6. letové ukázky dravců (přeloženo z 21.4.)
  • plánujeme cyklovýlet a další menší pěší výlety po okolí Kunžaku

Průjem a zvracení

pokud dítě zvrací nebo má průjem, a to i v případě, že zvracelo nebo mělo průjem den před nástupem do školky.

Dítě s průjmem a zvracením je nutné izolovat od ostatních dětí, protože zde hrozí zde hrozí vysoké riziko přenosu nákazy.

Pokud již potíže vymizely, nelze dítě poslat ihned do školky kvůli dietnímu režimu, který by mělo po prodělání obtíží dodržovat.

Minimální doba, po kterou dítě nemůže být do MŠ z hlediska hygienicko-epidemilogického přijato jsou 3 DNY po prodělaném průjmu či zvracení.

Velmi žádám rodiče, aby dodržovali tuto dobu a dali dětem možnost se řádně zotavit.

Děkuji za vaši ohleduplnost.
Dobešová Veronika

Jak mluvit s dětmi o válce

informace pro Vás, jak mluvit s dětmi o válce. Hodně užitečných informací naleznete zde edu.cz

Další informace naleznete v příloze.

Zdravé děti do školky

Prosím všechny rodiče,
aby přiváděli do mateřské školy pouze děti viditelně zdravé,
bez rýmy a kašle.
Chráníte tím zdraví všech dětí.

viz. příloha "Kdy do školky ano, kdy ne"

Děkuji Vám za pochopení.
Dobešová Veronika

Distanční výuka v mateřské škole

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká. Vzdělávací nabídka (tematické pracovní listy, básničky, písničky aj.) Vám bude poskytována písemnou formou a zde na stránkách v odkazu PŘEDŠKOLÁK.

Proto prosíme sledujte aktuality, prostřednictvím kterých budete informováni o případném zahájení distanční výuky a o způsobu, jakým bude probíhat! Pevně věříme, že se s dětmi budeme moci setkávat osobně co nejdéle, ideálně pořád!

Žádám rodiče, aby si přečetli přílohu: Pravidla pobytu v MŠ
                                                         Desatero pro rodiče