UZAVŘENÍ MŠ

Mateřská škola bude uzavřena
od 26.10. - do 30.10.2020

Uzavření třídy Zeleňásků

Na základě provedeného epidemiologického šetření z důvodu prokázaného výskytu koronaviru (Covid-19) v MŠ Kunžak byla uzavřena jedna třída (Zeleňásků) v mateřské škole. Všechny rodiče dětí, kterých se karanténa týká jsem telefonicky kontaktovala.

Stanovisko hygienické stajice viz. příloha

Děkuji za pochopení, přeji hodně zdraví a sil!

Dobešová Veronika, MŠ Kunžak

Distanční výuka v mateřské škole

Jde o způsob výuky, který probíhá na dálku v době, kdy jsou jiné formy výuky znemožněny nebo omezeny (aktuálně by toto mohlo nastat z důvodu epidemie COVID-19). Distanční výuka bude zahájena v případě, že do MŠ nebude moci přijít více jak polovina dětí, kterých se povinná předškolní výchova týká. Vzdělávací nabídka (tematické pracovní listy, básničky, písničky aj.) Vám bude poskytována elektronicky na uvedené mailové adresy.

Proto prosíme sledujte aktuality, prostřednictvím kterých budete informováni o případném zahájení distanční výuky a o způsobu, jakým bude probíhat! Pevně věříme, že se s dětmi budeme moci setkávat osobně co nejdéle, ideálně pořád!

Onemocnění dětí a Covid-19

Doporučený postup OSPDL ČLS JEP k managementuuakutních onemocněnív průběhu pandemie COVID19určeno pro školy a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče)

viz. příloha: Metodický postup - Covid 19

Všem rodičů byla rozdána během měsíce září brožura s názvem
"Onemocnění dětí předškolního věku - Kdy do školky ANO, kdy NE?

Metodický postup Covid-19

přílohapříloha

Opatření od 10.9.2020

Žádáme rodiče,