Provozní doba v ČERVNU 2020

Třída Žluťásků    7:00 hod – 16:00 hod

Třída Zeleňásků po – čt 7:30 hod – 15:30 hod
                           pá 7:30 hod – 12:30 hod

Opatření v měsíci červnu zůstávají stejná.

Abychom Vám vyšli vstříc prodloužili jsme provozní dobu ve třídě u Žluťásků.

Žádáme Vás,

abyste své děti přiváděly a vyzvedávaly pouze ze svých tříd. Pokud to časově není možné informujte o tom ředitelku MŠ.

Roušky děti do 7let nosit nemusí (rozhodnutí vlády k 1.5.2020).

Velice žádáme rodiče, aby do MŠ přiváděli jen děti zdravé (bez rýmy, kašle a nevolností).

Pokyny pro bezpečnou návštěvu MŠ jsou na dveřích do každé třídy.

V šatnách dětí je k přečtení manuál k provozu mateřských škol do konce školního roku 2019/2020 vydaný MŠMT.
Prosím rodiče o přečtení a před zahájením docházky dítěte a o podpis Čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Velice děkujeme, že se snažíte udržet naší školku zdravou a bezpečnou! Kolektiv zaměstnanců MŠ.

Informace k výskytu koronaviru

Provozní doba mateřské školy