logotyp

Projekty, granty

OP JAK

OP JAKOd září 2022 MŠ Kunžak čerpá finanční prostředky z programu OP JAK. Finanční prostředky budou použity na personální podporu v MŠ - školní asistent, DVPP - další vzdělávání pedagogických pracovníků a odpoborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ. Celková částka finančních prostředků na vybranné aktivity činí 488 169 Kč.

My v tom jihočechy nenecháme

My v tom jihočechy nenechámeMateřská škola Kunžak se zapojila do programu My v tom jihočechy nenecháme. Rodiče měli možnost podat své žádosti do 31.1.2023. Celková dotace, kterou schválilo Zastupitelstvo Jihočeského kraje činí 43 987 Kč. Finanční prostředky budou žadatelům (zákonným zástpcům dětí) rozděleny v souladu s pokyny poskytovatele.

Digitalizujeme školu

Digitalizujeme školuV Rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti. Mateřská škola byla podpořena částkou 51 200 Kč.

Bronzový certifikát - Ekoškola

Bronzový certifikát - EkoškolaMateřská škola Kunžak splnila všechny podmínky pro získání certifikace Bronzová cesta a získala meziárodní certifikaci platnou na tříleté období.

Realizace zahrady v MŠ

Realizace zahrady v MŠMateřská škola Kunžak ve spolupráci s obcí Kunžak získala na jaře v roce 2020 grant z Fondu životního prostředí ČR na vybudování přírodní zahrady převážně naučného charakteru.

Rodiče Vítáni!

Rodiče Vítáni!

Ekoškola

EkoškolaV letošním školním roce jsme součástí mezinárodního programu EKOŠKOLA.

POSLEDNÍ AKTUALITA

Praktické odkazy

ZŠ SNW Kunžak

obrázek

Obec Kunžak

obrázek
Obec Kunžak spolu s místními částmi Kaproun, Mosty, Suchdol, Terezín, Valtínov a Zvůle leží uprostřed křižovatky cest na Jindřichův Hradec, Dačice a Telč v turisticky atraktivní oblasti Česká Kanada – v kraji lesů a rybníků.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů

Created by © 2017 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign