logotyp
Login

Zápis dětí do mateřské školy

INFORMACE K ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Vážení rodiče,

zápis dětí do Mateřské školy Kunžak se bude konat ve dnech 6.5 a 7.5 2024 od 10:00 hod. do 15:00 hod.

Pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu. Přihlašování dětí bude možné od 16.4.2023 do 30.4.2024 Na webu:

www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní, nebo kliknutím na tento odkaz přejít přímo na informační stránku naší MŠ:

https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/kunzak

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem v termínu řádného zápisu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 V systému Elektronického předzápisu můžete také provést rezervaci přesného termínu doručení Vaší žádsosti do mateřské školy. Celý proces zápisu se tím výrazně urychlí.

Pokud nebudete chtít využít systém elektronického předzápisu, veškeré tiskopisy můžete vyplnit i ve dnech zápisu v mateřské škole.

 

POSLEDNÍ AKTUALITA

Praktické odkazy

ZŠ SNW Kunžak

obrázek

Obec Kunžak

obrázek
Obec Kunžak spolu s místními částmi Kaproun, Mosty, Suchdol, Terezín, Valtínov a Zvůle leží uprostřed křižovatky cest na Jindřichův Hradec, Dačice a Telč v turisticky atraktivní oblasti Česká Kanada – v kraji lesů a rybníků.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů

Created by © 2017 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign